Všichni automobiloví, ale také herní fandové pozor! Legendární série Need for Speed, která za dobu své existence zavedla miliony hráčů do světa nelegálních automobilových závodů, je zpět!
Need for Speed je herní série od Electronic Arts, která má již mnohaletou tradici. Jedná se o hry, které více či méně umožňovali svým hráčům poznávat imaginární světy ze sedadel rychlých vozů převzatých ze skutečného světa. S těmito vozy se pouštěly do neskutečně epických závodů, díky kterým vydělávali herní měnu, kterou pak zase zpět investovali do úprav svých vozů.

83_555f087d14b14

Alespoň takové byli první hry této série s podtituly Underground či Most Wanted. Od libovolné úpravy vozů, zejména po vizuální stránce se však začalo postupně upouštět a modernější verze hry se věnovali především hratelnosti samotné hry a její realičnosti. Jak se ovšem zdá, nyní konečně vyslišeli prosby všech fanoušků a série se opět vrací ke starému dobrému tunění vozů, pouličnímu závodění a prchání před policií.

84_555f087d30090

Elektronic Arts se spojil s Ghost Games a právě producent Ghost Games řekl, že velmi pečlivě naslouchali přáním svých zákazníků a také sledovaly nejmodernější trendy ve světě vozů a jejich individualizací. Pokud se tedy jeho slova naplní a naše přání se stanou skutečností, můžeme se těšit na parádní herní titul, který si zahrajeme na našich X-boxech One, Playstationech 4 a samozřejmě také na PC.

85_555f087d4d935

Bohužel krom těchto kusých informací, pár obrázků a jednoho intro videa, ve kterém se jakýsi maník stal svědkem ilegálního závodu a veškeré dění zachytil na svůj mobil, nemáme více indicií, které by nám mohli prozradit co od hry očekávat. Proto se podívejte alespoň na zmíněné intro a nechte se naladit na, doufejme, parádní herní zážitek, díky kterému usednete za volant vašich nejoblíbenějších sporťáků ve hře Need for Speed Rivals.