McLaren si potrpí na konstruování nejrůznějších unikátů a prototypů, tím je i tato černá perla, která jako by byla přímo stvořená pro Batmana. Automobil byl prezentován v Číně a jedná se o jednu z variací vozu 650S. Automobil dokonale kombinuje funkční i vzhledové prvky a vytváří tak souhru vlastností, které jsou pro náročné uživatele žádoucí.

Tím nejnovějším a nejdůležitějším, čím tento prototyp oplývá, jsou karbonové prvky, tedy difuzor na zadní části vozu a boční prahy. Oba tyto prvky dodávají automobilu nejen lepší aerodynamiku, ale také z něj dělají vizuálně ještě větší bestii.

1
Největší pozornost byla věnována zádi vozu, kde byla krom difuzoru inspirovaném závodním MP4-12C přidána také karbonová část vedoucí až k výfukům a karbonové přítlačné křídlo. Zajímavostí je, že uhlíkové vlákno bylo použito také v oblasti motorového prostoru.

2

Samotná barva vozu působí nejdramatičtěji v prostředí do tmy ponořených městských ulic, kdy se od vozu odráží jen svit pouličních lamp a nasvícených výloh obchodů. Speciálně použitá barva laku se jmenuje Agrigan a její tajemství tkví v použití rubínově červených metalických vloček, které při denním světle vytvářejí lehký bordó nádech celého vozu.

3

4

Samotné technické úpravy McLaren nezveřejnil, a proto se dá domnívat, že je vůz stále osazen 3,8 litrovým osmiválcem s dvěma turbodmychadly o výkonu 650 koní a točivým momentem 678N.m., který pracuje se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou.
Jak již bylo řečeno tento vůz je jen prototypem, avšak automobilka registruje zájem ze strany zákazníků, a proto již teď nabízí boční lišty a zadní difuzor, které je možné přidat na nový model 650S.