Majitelé automobilů, živnostníci nebo i autoservisy potřebují k provozu či opravám nejrůznější autodíly a náhradní díly. Některé jsou dokonce v seznamu povinné výbavy řidičů, některé je dobré mít v garáži pro případ nenadálé závady a pokud jde o autoservisy, musí mít na skladě většinu z nich.

Jedná se převážně o nejčastěji vyměňované součásti automobilů, jako jsou výfuky, filtry, tlumiče pérování, brzdové kotouče, spojkové sady a mnoho dalších náhradních dílů. Vedle tohoto sortimentu patří k vybavení motoristy a autoservisů také provozní kapaliny, od nemrznoucí směsi do ostřikovačů oken, přes oleje až po různé přísady, aditiva a maziva. Pochopitelně, že soukromník bude ve své garáži skladovat pouze autodíly na svou značku.

4015114D

Zrovna tak značkové autoservisy budou udržovat sortiment určený právě k jejich značce. Platí to například o autoservisech Škoda, které musí mít aktuálně potřebné autodíly a náhradní díly pro škodovky, mezi kterými je patrně nejrozšířenější Škoda Octavia. Veškeré autodíly můžete pohodlně nakupovat z pohodlí svého domova na internetu, kde působí již od roku 2009 elektronický obchod CarsShop.cz. Tento internetový obchod nabízí své zboží jednak s dovozem do místa vašeho bydliště, nebo si zakoupené zboží můžete vyzvednou osobně na jeho provozovně v Havířově. Nejprve je však nutné si vybrané zboží na internetu pomocí formuláře objednat. Sortiment e-shopu tvoří autodíly a náhradní díly na libovolné značky aut.

 BA_SL55P

Objednat si můžete zboží týkající se prakticky všech značek, které po českých silnicích v současnosti jezdí. Carshop nakupuje zboží renomovaných výrobců, takže veškeré autodíly a náhradní díly jsou vysoké kvality a přitom v porovnání s jinými obchody za nízké ceny.

ST_VM252_A

Důvodem příznivých cen pro zákazníka je samozřejmě skutečnost, že internetovému obchodu odpadají náklady na provoz kamenné prodejny, kde musí majitelé platit za energie, nájem prostor pokud nejsou v jeho vlastnictví, mzdu prodavačů apd. Všechny tyto náklady se v případě prodeje v kamenném obchodu pochopitelně promítají do ceny, což pro zákazníka znamená vyšší cenu a navíc nutnost navštívit obchod osobně.

SKODRAZKOVY

U e-shopu CarsShop.cz zakoupíte pouze nové nepoužité zboží, na které prodejce poskytuje záruku až tři roky. Další výhodou je bonus v podobě dopravy do místa vašeho bydliště zdarma, který můžete získat při objednávce náhradních dílů za cenu vyšší než 5 tisíc Kč. Snahou e-shopu je, dodat každé objednané zboží zákazníkovi do 24 hodin od objednání. Pokud byste nenalezli na internetových stránkách CarsShopu autodíl, který zrovna potřebujete, nebo byste měli zájem o díl od jiného výrobce, stačí kontaktovat obchod v Havířově, nebo zaslat dotaz e-mailem na adresu info@carsshop.cz, nebo použít v pravém dolním rohu „Online podporu“.