Pokud máte rádi dobrá auta a ještě radši výhodné prodeje, pak jste tu správně. Dnes se totiž podíváme na vozy, se kterými je radost jezdit a při jejich prodeji ještě vyděláte.

Dobrá investice

Na takové vozy se zaměřila společnost Hagerty, známá pojišťovací společnost, která dala dohromady 11 modelů, které se podle ní vyplatí v příštím roce koupit, protože jejich hodnota poroste.

Z velké části se jedná o vozy z 90. let a přelomu tisíciletí, což vysvětluje, proč by jejich hodnota měla růst. Lidé, kteří o takovým vozech snili v mládí se totiž nyní dostávají do věku, která si mohou tyto sny začít plnit.

A o jaké vozy se tedy jedná?

Dodge Viper GTS je prvním na seznamu. Vůz splňuje vše, co chcete po vozu z devadesátých let. Pamatujte však, že je poměrně složité narazit na vůz v dobrém stavu a bez úprav. Následuje Volkswagen Corrado. První pokus Volkswavagenu postavit rivala pro Porsche nedopadl vůbec špatně a dnes jde jeho cena jen a jen vzhůru. Ferrari 360 je zajímavé tím, že je poměrně laciné a hlavně dost spolehlivé. Ducati 916, to je ztělesněná Itálie za velice dobrou cenu.

Honda CR-X, to je nízká hmotnost, skvělé jízdní vlastnosti a spoustu zábavy za volantem. Jeep Cherokee coby hranaté SUV by mělo těžit především z amerického designu, protože každý miluje Jeep. Porsche 914 je vůbec nejlevnější vstupenkou do světa vozů Porsche. Land Rover Range Rover byl průkopníkem trendu luxusních SUV, skvěle vypadá a je zatím poměrně dostupný, tak neváhejte dlouho.