Japonská auta mají i u nás velké množství příznivců. Jejich řady se nepochybně ještě rozšíří díky mimořádné akci, kterou vyhlašuje firma CanoCar Brno. Tento dealer automobilů SUZUKI má v ČR nejdelší tradici v prodeji a servisu této oblíbené značky.

Akce se týká poslední novinky Suzuki Swift 1,2 GL/AC a zájemce jistě překvapí svou velkorysostí, která zatím u nás není obvyklá. Pod heslem 6+6+6 se skrývá výjimečně výhodné podmínky týkající se financování, servisu a pojištění. Otázka peněz hraje při výběru nového vozidla jednu z hlavních rolí. Proto je akce 6+6+6 zajímavá, neboť přináší neobvykle výhodné podmínky a úsporu peněz.

a0195_swift1_resize800x600_typejpg

První šestka se týká zvýhodněné formy financování, kterou můžete využít po dobu šesti let při nákupu nového vozidla Suzuki Swift. Jedná se o tři varianty připravené pro zájemce ve spolupráci s ČSOB a VB Leasing, kterými vám firma umožní okamžitý nákup vysněného auta. Využít můžete spotřebitelský úvěr, operativní leasing nebo finanční leasing. Při splátkách pouhých 3.996,- Kč měsíčně můžete ihned odjet v novém Swiftu.

4cd29_swift4_resize800x600_typejpg

Druhá šestka znamená nevídaně prodlouženou záruku na Suzuki Swift. V nadstandardní záruce budete mít po dobu šesti let zdarma veškerý materiál a vy budete platit pouze práci. To pro vás bude znamenat značnou úsporu peněz při servisních prohlídkách po dobu celých šesti let. Třetí šestka znamená značné zvýhodnění povinného ručení a havarijního pojištění po dobu šesti let. Navíc je v nabídce i doplňkové pojištění skel, zavazadel či možnost zapůjčení jiného vozidla až na 10 dnů v případě delší opravy vašeho auta.

8cd08_swift3_resize800x600_typejpg

Akce 6+6+6 rozhodně stojí za zvážení, obzvláště když je spojena s tak skvělým autem, jakým je beze sporu Suzuki Swift 1,2 GL/AC. Toto 5-dvéřové vozidlo vyniká úsporným provozem, spolehlivostí a typicky japonským dokonalým řemeslným zpracováním detailů. Jedná se v jeho případě o novou generaci Swiftů a v porovnání s jinými vozy této třídy má nadstandardní výbavu.

Další informace o vozidle a více o akci 6+6+6 najdete ZDE.