Chcete-li si pořídit levné, ale kvalitní ojeté auto, nemusíte se spoléhat pouze na nabídky autobazarů nebo na auto inzerce. Stejně tak, pokud se chcete zbavit svého současného motorového vozidla, jelikož jste se rozhodli pořídit si zcela nový model. Obvykle se v takovém případě člověk obrací na autobazar, kde však musí čekat, než si případný zájemce jeho auto koupí a ještě musí zaplatit autobazaru jejich marži.

Druhou možností je koupě nového auta na protiúčet, to znamená že autorizovanému prodejci necháte své auta, jehož cena vám bude odečtena z kupní ceny nového vozu. Třetí variantou je prodej auta přímo nějakému zájemci, ať již na základě inzerce automobilů, nebo jiným způsobem. To však sebou nese určitá rizika, že nový majitel se na vás po čase obrátí s požadavkem na slevu s tím, že zjistil nějakou závadu apd. Mnohdy nepomůže ani sebedokonalejší kupní smlouva.

5e35de74ea4db853cd344ca2d7b3b1e1

To vše jsou mnohdy zbytečné starosti a zdlouhavé postupy, které vám pomůže vyřešit firma Fairplayauto.cz. Jak na to? Půjdete na její webové stránky a s pomocí jednoduchých postupných kroků výhodně koupíte nebo prodáte jakékoliv auto. Tato služba vám usnadní koupi či prodej auta s pomocí profesionálních odborných rad, bez prostředníků, bez placení marže a kromě toho budete moci využít i právního poradenství v souvislosti s vypracováním kupní smlouvy a dalších náležitostí spojených s koupí či prodejem motorového vozidla.

873f03920e2ffa3f321b502280c8f8dd

Před eventuální koupí auta můžete využít příslušné kolonky, kde uvedete svou představu o značce, vybavení, technickém stavu, ceně atd. Pomoc intuitivního rádce spočívá ve výběru vozidla z nabídky firmy Fairplay auto, které přesně odpovídá vašemu zadání. Podobně postupujete v případě prodeje svého auta, když do příslušných kolonek uvedete značku, stav i požadovanou cenu a pak si jen vyberete vhodného zájemce.

cfff76a6172ec466650166b225fc9b51

Auto bez bazaru znamená i právní poradenství online, takže nemusíte na odpovědi dlouho čekat. Kromě údajů o nabízených vozidlech si za malý poplatek můžete nechat prověřit historii vyhlédnutého vozidla prostřednictvím služby CEBIA. Dále se můžete dozvědět i o výhodných formách financování nebo možnostech pojištění vozidla. To vše zcela nezávazně a v pohodlí svého domova.