V posledních letech roste obliba leasingu, čili pronájmu motorového vozidla. Tento způsob je výhodný nejen pro fyzické osoby, ale také pro firmy, které se tak nemusí starat o vlastní vozový park. Ještě výhodnější je však poslední novinka na trhu, kterou je operativní leasing.

Ve srovnání s běžným leasingem je zajímavější tím, že kromě odpadnutí veškerých starostí spojených s financováním, provozem a servisem auta, zůstává pronajaté vozidlo i po skončení smlouvy v majetku leasingové společnosti. Nájemce se může rozhodnout, zda si je odkoupí, nebo dá přednost výměně ojetého auta za nový a modernější model. Hlavní předností operativního leasingu je možnost svobodné volby rozsahu služeb, které bude uživatel platit v pravidelných měsíčních splátkách.

Jak dobře vybrat

Jelikož nabídek operativních leasingů neustále přibývá, je dobré se správně orientovat a vybrat nejen nejvhodnější automobil, ale také optimální podmínky. S tímto výběrem vám může velice pomoci Driveto – srovnávač operativních leasingů.

Proč vybírat pomocí služby Driveto

Výhodou je, že tato služba pečlivě sbírá a kontroluje všechny nabídky automobilů na operativní leasing. Proto je tato nabídka ze všech nejširší a každému zájemci umožňuje vyhledat a pronajmout si vozidlo, které bude nejlépe vyhovovat jeho představám a potřebám, a jehož operativní leasing bude mít ty nejlepší podmínky.

Na stránkách driveto.cz najdete kompletní informace o autě, to znamená uvedení jeho parametrů, výbavy a také obsahu operativního leasingu. Pokud chcete získat další informace, nebo si nevíte rady, jako variantu operativního leasingu a jaké auto zvolit, stačí se obrátit na driveto.cz. Zde se dozvíte všechny potřebné informace a získáte kvalifikované odpovědi na všechny své dotazy.

Jaká auta jsou v nabídce

Obrovský výběr umožňuje každému vybrat si vozidlo podle svého gusta. V nabídce jsou všechny značky, druhy a typy automobilů, které se vyskytují na našich silnicích. Od běžných rodinných aut, přes oblíbená SUV až po luxusní limuzíny pro reprezentativní účely podnikatelů.

Další služby

Driveto nabízí rovněž informace o testech aut, o různých akcích a další zajímavosti z oblasti motorismu včetně zpráv a zpravodajství.