Vlastníte autoopravnu a máte často problém sehnat některé díly nebo dlouho čekáte na jejich dodání? Jste věčný montér a amatérský opravář aut a neustále sháníte určité náhradní díly na auta některých značek? Někteří automechanici to řeší objížděním vrakovišť, prohlížením inzerátů nebo dovozem ze zahraničí, který se často finančně nevyplatí. Pokud nechcete na své náhradní díly dlouho čekat, chcete mít jistotu, že se jedná o originál, jsou pro vás řešením webové stránky carsshop.cz, kde seženete obrovské množství náhradních dílů do většiny automobilových značek.

Dostupné díly na všechny značky a modely aut

Všechny autodíly, které na stránkách objevíte jsou naprosto nové a originální se zárukou až na tři roky. Náhradní díly Ford a 50 dalších značek nabízí ve vysoké kvalitě od předních výrobců autodílů. Na stránkách můžete snadným způsobem objednávat podle značky auta nebo hledaného dílu, který vám bude doručen většinou během tří dnů. Sháníte žárovky, tlumiče, spojkové sady nebo lambda sady? To vše a mnohem více nakoupíte na carsshop.cz.

Vybírejte podle VIN kódu

VIN kód (identifikační číslo vozidla) má každé vozidlo jiné a to včetně autobusů nebo nákladních vozů. Je to takové „rodné číslo“ vozu, které vám pomůže nejen při krádeži vašeho vozu, ale také při shánění náhradních dílů. Na světě neexistují dva vozy se stejným VIN kódem. Na carsshop.cz rozeznají váš VIN kód a podle něj vám vyberou díl, který přesně pasuje do vašeho automobilu. Do emailu vám přijde nezávazná nabídka ze který vyberete díly, které potřebujete.

Pokud si ani tak nejste jisti, neváhejte využít k pomoci online chat nebo email.

Co vše můžete nakoupit?

Kromě stovky druhů autodílů, můžete v e-shopu pořídit aditiva do paliva, motorové oleje, autodoplňky, autochemii, brzdové kapaliny, olej do převodovky, xenovové žárovky a mnoho dalšího, co můžete pro svůj automobil potřebovat.