Doba, kdy jste při stěhování naháněli různé nádeníky s dodávkami je dávno pryč. Moderní doba sebou přináší spousty výhod. Jednou z výhod je i možnost zapůjčit si užitkové vozy za minimální ceny. Půjčovna mikrobusů a dodávek, na portálu dodávky-express.cz nabízí prémiové služby za minimální ceny bez skrytých poplatků.

Půjčovna minibusů Praha

Kromě klasických dodávek a užitkových vozů si můžete zapůjčit i mikrobusy. Půjčovna minibusů Praha vám tedy pomůže i když budete potřebovat přepravit větší množství lidí. Ty využijete v případě, že máte velkou rodinou oslavu, firemní akci či vyrážíte na dovolenou ve větším počtu lidí. Půjčit si můžete vozy i do zahraničí.

Využijte jedinečných speciálních výhod

Hlavním důvodem proč si zapůjčit dodávku na portálu dodávky-express.cz jsou služby, které dostanete v ceně půjčovného. Ceny se pohybují od 390 Kč/den až do 1100Kč/den. Za tuto cenu získáte neomezený počet kilometrů, na která se nevztahují žádná časová omezení. Dále je to zapůjčení vozů do zahraničí, praktické balíčky a doplňky, které využijete v případě, že stěhujete či převážíte cenné věci. Vůz získáte vybavený přesně na míru vašim požadavkům.

Vozy jsou nabízeny v dokonalém technickém stavu, disponují dálniční známkou. V případě potřeb je tu asistenční služba, která je k dipozici 24 hodin denně. Všechny vozy mají povinné ručení a zaplacenou silniční daň. Případně se můžete nechat připojistit pojištěním MaxCare, které nabízí nulovou účast při nehodě s cizím zaviněním či odtah vozidla v rámci celé Evropské unie a to zcela zdarma.

Užitkové vozy a dodávky nepotřebujete každý den, je tedy dobré znát profesionály v oboru, které můžete využít ve chvílích kdy potřebujete velkou dodávku či užitkový vůz. Půjčovna dodávek je tu pro vás se skvělým servisem a nadstandardními službami za minimální ceny.