Nejen samotný prodej, ale také výkup nákladních vozidel, přívěsů a návěsů zajišťuje největší prodejce nákladních vozidel v České republice TIRcentrum.cz. Vykupovaná nákladní auta, přívěsy nebo návěsy jdou do komisního prodeje. TIRcentrum nabízí také prodej na protiúčet a další výhodné možnosti financování. Hlavní devizou je však především největší výběr nákladní techniky, který v ČR nemá konkurenci.

Nabídka nákladní techniky

V seznamu prodejce TIRcentrum.cz najdete ojetá nákladní vozidla do 7,5 tuny, ale i nad tuto váhovou kategorii. Dále si můžete vybírat mezi tahači návěsů, sklápěči, kamiony a další nákladní technikou. Pokud jde o značky, tak jsou zde na výběr především neznámější značky, jako je MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Iveco, Schmitz, DAF nebo Tatra. Ovšem v nabídce jsou i značky nákladních vozidel, které nejsou na tuzemských silnicích tak běžné. Všechna nabízená nákladní auta jsou ve výborném technickém stavu a ceny jsou nejlepší na trhu. Než se vydáte přímo do areálu TIRcentra, můžete využít jeho přehledného vyhledávače nákladní techniky a vybrat si nákladní aut, návěs nebo přívěs, který bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům a představám.

Jak použít vyhledávač?

K usnadnění a urychlení hledání slouží jednotlivé kategorie, ve kterých si můžete zadat údaj, který vás zajímá. Na prvním místě je to skupina, kde si vyberete nákladní auto do 7,5 tuny, nákladní auto nad 7,5 tuny, sklápěč, návěs, přívěs, ale také stavební stroj, autobus, dodávku nebo nějaký speciál. Další kategorií je karoserie, která může mít celou spoustu variant. Od cisterny, přes autojeřáb, podvalník, valník, skříň, autodomíchávač a další techniku až třeba po traktor nebo bagr. V kategorii značky jsou jednotlivé značky seřazeny přehledně podle abecedy od Avie až po Zetor. U kategorie rok výroby je jako u všech ostatních kategorií uvedena možnost „nerozhoduje“, nebo prostě označíte buď konkrétní rok výroby, nebo zvolíte možnost „rok výroby do“.

Další výhoda vyhledávače

Prodej nákladních vozidel je zákazníkům usnadněn i tím, že u každé nabídky najdete fotografii daného vozidla, návěsu, přívěsu či jiné nákladní techniky. Zjistíte zde nejen barvu, ale také stav tachometru, ID vozidla, druh převodovky, hmotnost, obsah a výkon motoru, počet míst a pochopitelně také celkovou cenu, která je zde udávaná bez DPH i včetně DPH.