V okamžiku, kdy nemáte vlastní vozidlo, případně se vám porouchalo a potřebujete být pojízdní, nabízí se možnost půjčit si auto v autopůjčovně. Ne vždy se však zapůjčení vozidla vyplatí, protože po vás chtějí příliš administrativních úkonů, nesmíte být v registru apod. Naštěstí se už najdou firmy, které vše zjednodušují a vozy jsou díky tomu dostupné prakticky komukoliv. Příkladem budiž nová pobočka společnosti Taggart.

Taggart představuje novou pobočku v Brně

Taggart už dlouhá léta funguje v Praze. Nově však působí také jako půjčovna aut Brno. Její doménou je výhodný krátkodobý či dlouhodobý pronájem aut, v jehož rámci neprobíhá žádné předschvalování, nehledí se ani na to, zda nejste vedeni v registru dlužníků apod. Vozidla, která tato autopůjčovna Brno poskytuje svým zákazníkům, jsou prakticky nová. Mají najeto maximálně pár tisíc kilometrů a průměrné stáří je kolem 9 měsíců. Za službu platíte pouze pevnou částku dle toho, na jakou dobu si auto zapůjčíte. Všechny ostatní náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním auta nemusíte platit zvlášť, jsou již zahrnuty v ceně. Navíc se nemusíte obávat žádné akontace a dodatečných plateb. Autopůjčovna Brno poskytuje auta třeba i na pouhý měsíc, ale také déle, to už záleží jen a pouze na vás. Vozidlo vám přistaví klidně týž den, kdy si o něj zažádáte. Přistavení a vyzvednutí je zdarma.

Výhoda oproti operativnímu leasingu

Výhodou zapůjčení vozu u Taggart autopůjčovny Brno je fakt, že nejste vázáni složitou smlouvou jako v případě běžného operativního leasingu, kdy si musíte auto zapůjčit zpravidla na dobu až několika let. Zde si vůz objednáte klidně na měsíc či dva dle vašich potřeb a požadavků. Můžete jej využít třeba na dovolenou, při služebních cestách a v mnoha dalších situacích.