V České republice je evidováno 8 milionů aut. Z nich je 7,2 milionu pojištěných. Odhaduje se, že více než 200 tisíc vozidel jezdí bez povinného ručení. Je to ale nutné? Vždyť v dnešní době je sjednání povinného ručení skutečně extrémně jednoduché a hlavně pro zákazníka výhodné. Právě dnes si řekneme, jaké jsou vaše možnosti.

Nehoda sem, nehoda tam

V česku se stane dopravní nehoda každých 5 minut. Za průměrný poločas fotbalového utkání to je devět bouraček. Většinou jde o menší ťukance. Nejčastějším způsobem nabourání je špatné couvání.

Právě z toho důvodu je dobré si vybrat kvalitní povinné ručení. A společnost Porovnej24.cz vám v tom ráda pomůže. Porovnej24.cz je totiž srovnávač cen. Krom povinného ručení je odborník také na výhodné půjčky, spoření a mnoho dalšího. Dříve fungovala společnost pod značkou Sfinance. Dnes má vlastní call centrum a historii jedné z nejúspěšnějších společností na trhu.

Výhody sjednání povinného ručení na internetu

Jsme v 21. století. Dneska už nemusíte trávit zbytečně čas nudnými věcmi, jako oblítávání pojišťoven a hledání těch nejlepších cen. My je najdeme za vás.

Vše je jednoduché, přehledné, na jednom místě, zdarma a z pohodlí vašeho domova.

Vyplníte údaje a my vám najdeme produkt přímo na míru. To je velká výhoda především pro vás, protože my už veškerá srovnání udělali.

Nicméně právě tímto přístupem je zákazník skutečně nejmocnějším článkem v sjednávání povinného ručení online. Když se vám totiž naše porovnání povinného ručení nebude zamlouvat, zkrátka kliknete na křížek a půjdete dělat něco jiného.

Volba je zkrátka jen na vás. Srovnání povinného ručení čeká na Porovnej24.cz. Připraven je také náš tým v zákaznickém centru, který vám se vším ochotně pomůže a veškeré vaše problémy, které máte s povinným ručením, vyřeší.