Dřímá ve vaší garáži automobil, který byste nejraději prodali? Chcete se však k penězům dostat co nejdříve, nechcete nad prodejem trávit dlouhé hodiny, dny, ne-li měsíce? Výkup vozidel je možností, jak prodej uskutečnit velmi brzy, prakticky ihned s tím, že peníze dostanete na ruku. A nemusíte se bát ani o to, že byste neudali staré, havarované nebo nepojízdné auto. V rámci výkupu dodávek udáte prakticky cokoliv.

Dejte tomu jeden den

Mnoho lidí se domnívá, že výkup vozidel je zastaralá služba, která rozhodně nefunguje tak rychle, jak se o ní říká. Jenže i tato služba prošla v posledních letech rapidní proměnou, a to konkrétně právě v rychlosti. Výkup vozidel je nyní opravdu službou, jak prodat vůz do čtyřiadvaceti hodin. A to v případě, ať už prodáváte jakékoli vozidlo v opravě nebo ve funkčním stavu.

Abyste však nebyli překvapení nebo si mohli dopředu promyslet, jestli do výkupu vozidel jít, protože by to pro vás bylo výhodné, je možné získat odhad ceny i online. Případně mnozí vykupující vám dokážou poskytnout odhad také skrze telefon a poté na místě jen vyřídit tradiční formality, bez kterých by k přepisu vozidla dojít nemohlo.

Pro osobní vozidla i dodávky

Možná vám spíše v garáži dřímá dodávka, kterou však nevyužijete. A jelikož nechcete, aby vám bez využití dále dřímala tam, kde dříme, můžete ji také poskytnout k výkupu. Společnosti vykupující nemovitosti totiž dovedou také toto.

V rámci výkupu tedy můžete udat jak osobní auto, tak dodávku a nezávisle na tom, jestli se využívala k osobním účelům nebo podnikání.

Bez záruky na technický stav

Mnohdy za ten největší benefit uživatelé považují fakt, že automobil je možné poskytnout i bez záruky na jeho technický stav. Automobil se zkrátka a dobře odkupuje tak, jak je, což v případě prodávání spíše havarovaného vozu nebo vozu nepojízdného je důležité a stěžejní kritérium.