Máte na svém autě již ojeté pneumatiky? Pokud se jedná o letní pneu, možná vás napadla myšlenka dojezdit v létě již téměř sjeté zimní gumy. Tím sice ušetříte za jednu sadu letních pneumatik, ale za cenu nemalých rizik. Zimní pneumatiky jsou z jiné směsi a mají také jiný dezén, a proto se v teple chovají úplně jinak, než v době, pro kterou jsou určeny.

Každý rozumný motorista dá proto raději přednost novým pneumatikám. Jen málokdo ovšem ví, že se nemusí při výběru soustřeďovat pouze na nové výrobky. Existuje totiž možnost pořízení pneumatik použitých, které mají ovšem stále parametry odpovídající našim předpisům. Použité pneumatiky představují skvělou možnost, jak ušetřit značnou sumu peněz a jezdit několik dalších sezón na stejně kvalitních pneumatikách, jako kdybyste si koupili nové.

Použité pneu v žádném případě neznamená vyřazené pneu, nekvalitní, poškozené nebo pneumatiky se sjetým vzorkem. Tento skvělý a po všech stránkách výhodný nákup vám nabízí pneuservis Praha, který najdete v Zenklově ulici v Praze-Libni. Společnost Pneu Praha s.r.o. Dováží použité pneumatiky a také ráfky kol všech rozměrů a značek pouze z vyspělých evropských států, jako je Německo, Rakousko a Švýcarsko.

ecbab7f2e0b2f5e6fa20d88769c48d3c

Veškeré dovezené pneumatiky, které jsou určeny na prodej, jsou nejprve podrobeny pečlivé kontrole stavu. Teprve když je zjištěna jejich bezvadnost a schopnost použití na silničních komunikacích v souladu s platnými českými předpisy, jsou nabízeny k prodeji zákazníkům. Největší výhodou je jejich nízká cena, která se v průměru pohybuje na polovině ceny, za kterou lze na českém trhu pořídit novou pneumatiku stejných parametrů.

Kromě prodeje použitých pneumatik nabízí Pneuservis Praha také stále oblíbenější službu, kterou je uskladňování pneumatik i disků vždy na příslušnou sezónu za bezkonkurenčně nízký poplatek. Výhodné je to zejména pro majitele vozidel, kteří nemají vlastní garáž nebo jinou možnost uskladnění pneumatik. Pokud si v Pneuservisu Praha zakoupíte nové nebo použité pneumatiky, nemusíte si dělat starost se starými, které za vás servis zlikviduje.