Vytoužené dovolené v zahraničí obvykle předchází úkony, do kterých se nám příliš nechce, ale nemůžeme se jim vyhnout. Donedávna mezi ně patřil také přesun ze vzdáleného parkoviště na pražské letiště. Díky tzv. valet parkingu se můžete transferu vyhnout, a ušetřit tím spoustu drahocenného času. Zaparkujete přímo u terminálu, odevzdáte klíčky od vozu, podepíšete smlouvu a o nic víc se nestaráte. O převoz vozu se postará profesionální řidič, který ho dopraví do nedalekého areálu.

Vlastně bychom mohli článek utnout. Cílem Smile Parkingu je usnadnit zákazníkům život, a proto funguje na jednoduchém principu. Přesto by vás mohly zajímat některé detaily. Například to, do jaké míry bude o váš automobil postaráno.

Kde na vás bude vaše auto čekat?

Parkování u pražského letiště je určeno pro každého, kdo nechce během pobytu v zahraničí zaparkované vozidlo řešit ani v nejmenším. Klasická i krytá parkovací stání se nachází v objektu, o jehož zabezpečení se kromě plotu s ostnatým drátem stará také fyzická ostraha, kamerový systém a infračervené paprsky. Provozovatel služby je samozřejmě pojištěn.

Důkladné vyčištění vozu a technická pomoc

Líbilo by se vám, kdyby na vás po příletu čekal kompletně vyčištěná automobil? Smile Parking zájemcům poskytuje doplňkové služby v podobě ručního mytí karoserie a důkladného vyčištění interiéru včetně tepování sedaček. Samozřejmě šetrně a s profesionálními čisticími prostředky.

A protože se může stát, že během vašeho pobytu v zahraničí klesne tlak v pneumatikách nebo se vybije autobaterie, jistě oceníte záchranné lano v podobě okamžité technické pomoci.

Bližší informace o službě parkování na letišti v Praze včetně online rezervace najdete na webu smileparking.cz.