Automobil je pro mnoho lidí pouhým dopravním prostředkem, ovšem pro mnoho lidí se jedná i o občasné místo kde složit hlavu. Pokud se řadíte do druhé kategorie, pak se vám zcela jistě bude líbit nová úprava Modelu S od Tesly.

Jméno celé tétoupravy je DreamCase, tedy o jakýsi kufřík na sny. Jedná se o velice odvážnou a zajímavou úpravu Modelu S, díky které v tomto voze nadjedeme čtyřdílné modulové matrace pro dospělé, jejichž instalace trvá něco málo přes dvě minuty. Autorem tohoto přestavbového modulu je slovinská společnost. K dostání je tak trochu paradoxně pouze na evropském trhu a v severní Americe si musejí nechat zajít chuť.

Takovéto vestavby u elektrických automobilů jsou zajímavé i z toho důvodu, že vozy nemají prozatím příliš velký dojezd a tak v momentě kdy dojde baterie jste trochu nahraní a v autě musíte přenocovat ať chcete, či nechcete. Ovšem pokud je váš automobil vybaven takto kvalitní a racionální vestavbou strach z nocování c automobilu již mít nemusíte.

Projekt pro Teslu je navíc navržen tak, že má naprosto kompaktní tvary, aby umožnil spontánní, pohodlnou a bezpečnou vyjížďku. Jej tvary jsou vysoce kompaktní a šetří majitelům práci s balením. Tou největší výhodou je však rychlost, za kterou se celá vestavba rozloží a majitelé Tesly Model S budou mít ze svého vozu komfortní ložnici.