Pokud patří Rychle a zběsile mezi vaše nejoblíbenější filmy, pak se zcela jistě těšíte na jeho již deváté pokračování. Novinka již své datum premiéry má, ovšem potěší jen málo koho. Na nový díl si totiž počkáme pěkně dlouho.

Správci twitterové stránky tohoto filmu zveřejnili nový příspěvek, na kterém bylo napsáno pouze #9 a 10. dubna 2020. Více slov asi ani nebylo potřeba, aby všem došlo že se jedná o premiéru nového filmu a mnoho fanoušků to dost překvapilo. Už jen proto, protože Vin Diesel, coby hlavní hvězda všech filmů již dříve jasně naznačil že premiéra by mohla být 19. Dibna 2019 a zároveň dodal, že další snímek by byl o dva roky později tedy v dubnu 2021.

O novém snímku, který má na starosti Digital Spy toho příliš mnoho nevíme. Jisté je však to, že se objeví hvězdy jako Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson a Chris Bridges. Nad kým se ovšem houpou otazníky jsou Dwayne Johnson a Jason Statham. U nich se totiž šušká o tom, že by jim mohl být věnován samostatný spin-off, kde by oba dostali hlavní roli. Znamenalo by to tedy ještě další snímek navíc.

Pokud pro vás novinky nejsou ničím vůbec příjemným, pak nezoufejte. Je tu totiž velké množství alternativ jak si vychutnat sérii netradičními cestami. Jednou z nich je například Forza, hra ve které si můžete zajezdit se všemi populárními vozy ze série. Mnohem větší peckou je pak živá show, kterou připravuje Vin Diesel spolu s tvůrci filmu. Ta se podívá také do Evropy a nám bude nejblíž ve Vídni a to již v příštím roce.