Zima nepočká a s jejím příchodem nastává také doba přezouvání pneumatik. Pro období od 1. listopadu do 31. března jsou v Česku ze zákona povinné zimní pneumatiky. Pokud se chcete vyhnout frontám v pneuservisech, využijte jejich služeb včas, kdy ještě není takový nával zájemců, kteří nechávají přezutí gum na poslední chvíli.

Pro usnadnění při vyhledávání vhodného servisu můžete využít novou službu, kterou nabízí firma Pneumatiky.cz na svých webových stránkách. Najdete zde seznam pneuservisů, ze kterého si můžete vybrat pneuservis podle svého bydliště i podle recenzí zákazníků.Tato služba vám nejen usnadní hledání vhodného pneuservisu, ale zároveň v jednom kroku vyřešíte současně i objednání výměny pneumatik na svém vozidle v termínu, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Jedním krokem vyřešíte dva problémy

Zcela nově je nabízena služba přezutí pneumatik, díky které se nemusíte obávat jakéhokoliv čekání. V jednom kroku si totiž objednáte nové gumy i termín návštěvy pneuservisu. Vámi objednané pneumatiky obdrží přímo pneuservis, takže nemusíte čekat na jejich dodání domů. Pneuservis se s vámi spojí sám a nabídne vám několik termínů za garantovanou cenu.

Nürburgring

Nemusíte v garáži nic skladovat, přemýšlet jak dostat pneumatiky do auta a převážet je do servisu, špinit si ruce a ztrácet drahocenný čas čekáním, ani se obávat předražení ceny za přezutí. Nabízený seznam pneuservisů obsahuje celou síť prověřených provozoven zapojených do tohoto pro motoristy výhodného systému. Budete tak mít jistotu, že vás nikdo neošidí, nebo vám bude účtovat cokoliv navíc ani vám nebude vnucovat pneumatiky, které nechcete, což je oblíbená taktika některých pneuservisů.

Proč je služba BestDrive nejlepší

Po celou dobu, tedy od objednání pneumatik až po jejich přezutí a převzetí svého vozidla máte o své zakázce jasný přehled, aniž byste se museli o cokoliv starat. Kdykoliv v průběhu vyřízení své objednávky si můžete zkontrolovat, kde se vaše objednané zboží právě nachází. Rovněž nemusíte nic hledat, jelikož všechny podstatné informace o servisu a průběhu zakázky vám budou zaslány na vaši e-mailovou adresu nebo formou SMS zprávy na váš mobilní telefon. Přesný termín přezutí a vyzvednutí svého vozidla si domluvíte již předem po zadání objednávky.

continental-wintercontact-ts-860

Cena a placení

Kromě obvyklé platby v hotovosti můžete kompletní zakázku uhradit pomocí online plateb nebo převodem na účet. Fakturu za dodané pneumatiky a případný daňový doklad obdržíte přímo v pneuservisu.

Cena za služby v pneuservisu zahrnuje:

  • demontáž kol z vozu,
  • mytí pneumatik a disků,
  • demontáž původní a montáž nové pneumatiky na disk,
  • výměnu ventilků, vyvážení a nakonec dotažení kol momentovým klíčem.

Spolupráce s profesionální firmou vám ušetří mnoho času a starostí, nezapomeňte přezout včas a vyhněte se zbytečným komplikacím.

Zdroj: Pneumatiky.cz