GreatCars s.r.o. se zabývá profesionální úpravou řídících jednotek automobilů, s cílem zvýšit výkon motorů. Přeprogramuje se paměťový chip, ve kterém jsou uloženy patřičná data z řídící jednotky. Dle stavu jednotek jako je tlak paliva, tlak turba, teplota, otáčky, apod. probíhá řízení motoru. Možnosti přeprogramování řídící jednotky závisí na dané značce a typu vozidla a může být velmi odlišná napřiš značkou automobilu.

Začínáme diagnostikou

Nejdříve provedeme pečlivou diagnostiku motoru a následně provedeme úpravu řídící jednotky v takovém rozsahu, aby nedošlo k poškození či zničení motoru. Máme k dispozici moderní provozovnu a všem klientům nabízíme záruku za veškeré provedené služby.

Proces úpravy jednotky

Úprava řídící jednotky vozidla zabere 1 – 2 hod. Po provedené diagnostiku vozu zazálohujeme originální nastavení řídící jednotky, abychom ho mohli později obnovit. Následně z jednotky vyčteme data, upravíme je a nahrajeme zpět. Po těchto úpravách opět provedeme závěrečnou kontrolní diagnostiku.

Proč chiptuning

• zvýšení výkonu motoru až o 35%

• snížíme spotřebu až o 15%

• výraznější akcelerace a vyšší maximální rychlost

Moderní a technologie

K úpravě řídící jednotky využíváme moder technologie. Ty nám dovolí rovádět úpravy bez nutnosti rozebrání celé řídící jednotky.

Můžete se těšit na

• prozákaznický přístup

• záruka na úpravu jednotky a aktualizaci softwaru

• další poradenství v oblasti chiptuningu

Poradenství chiptuningových služeb

di Vám sdělíme všechny potřebné informace a zodpovíme Vaše otázky na téma chiptuningu. Případné dotazy nám také můžete zaslat emailem na adresu info@greatcars.cz či se zeptat na Facebooku.